GAOLA Нова Жена се Претерува Накит Бело Злато Боја Трендовски Исклучителна Обетки Кристал Бренд за Накит GLE5395

GAOLA Нова Жена се Претерува Накит Бело Злато Боја Трендовски Исклучителна Обетки Кристал Бренд за Накит GLE5395

DEN 1165.00
-20 %
DEN 1456.32

Тековен

GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам
Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont.Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~AM2 : 00
ФРАНЦИЈА : AM2 : 00~AM10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : AM2 : 00~AM10 : 10 : 00
О : AM12 : 00~PM8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~НА7 : 00
Руската Федерација : AM5 : 00~PM2 : 00
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress
се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т
тој превозот начин ќе зависи од вкупната цена.Погодни За : Млади / Стари / Maturty
. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте за
неколку минути и обидете се повторно .Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment
.100% бренд
.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Подарок За : Девојка / Жена / Мајка
. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
GAOLA Нова Жена се Претерува Накит Бело Злато Боја Трендовски Исклучителна Обетки Кристал Бренд за Накит GLE5395
. Ви благодариме . Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,
Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга . Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Парите ќе бидат repleased за нас само откако ќе се потврди на
испорака.И се обврзуваат превозот цена од себе .


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GAOLA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
GLE5395
Материјал:
Кубен Циркони
earring големина:
48*100mm
Earring тежина:
30g/пар
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
камен боја:
Јасно
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
Функција:
Доведе Никел И Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Метали Тип:
Белата боја

Слични понуди