WN глеѓ високо квалитетен моден бренд на логото cufflinks млади француски класична кошула cufflinks младоженецот е свадба присутни

WN глеѓ високо квалитетен моден бренд на логото cufflinks млади француски класична кошула cufflinks младоженецот

DEN 100.00
-35 %
DEN 154.56

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
WN-1-2293
Бренд Име:
TUBAGE
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди