Злато Боја На Ѕидот Монтирани Бања Стаклена Чаша И Месинг Тоалет Четка Носителот Wba136

Злато Боја На Ѕидот Монтирани Бања Стаклена Чаша И Месинг Тоалет Четка Носителот Wba136

DEN 1900.00
-40 %
DEN 3167.52

Тековен


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Ве молиме погледнете фотографијата. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.


Останатите карактеристики

Тип:
Тоалет Четка Носители,Тоалет Четка Носители
Четка Тип:
Издржливи Тип
Материјал:
Бакар
Носителот Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Куп материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Wba136
is_customized:
NO

Слични понуди