За BMW 5 Серијата Седан G30 530I 2017 2018 ABS + нерѓосувачки челик Задните Опашка Багажникот Капак Покрие Трим 2 Компјутери / Set

За BMW 5 Серијата Седан G30 530I 2017 2018 ABS + нерѓосувачки челик Задните Опашка Багажникот Капак Покрие

DEN 1710.00
-16 %
DEN 2035.20

Тековен

3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Ве молиме инсталирајте ја внимателно.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS + нерѓосувачки челик се Вклучени : 2 Парче Инсталиран од страна на 3 M лента, 3 M лента на грбот. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Се Враќа Политика 1. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За BMW 5-Серија Седан G30 530 I 2017 2018 Само ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
lapetus
Модел Година:
2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
За BMW 5 Серијата Седан G30 530I 2017 2018
Автомобил модел:
За BMW 5 Серијата Седан G30 530I 2017 2018
Име На Модел:
За BMW 5 Серијата Седан G30 530I 2017 2018
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал:
ABS + нерѓосувачки челик

Слични понуди