Челик Dapping Блок Плоштадот Полиран Накит Одлуки Прстен Алатки Doming Удар Алатка

Челик Dapping Блок Плоштадот Полиран Накит Одлуки Прстен Алатки Doming Удар Алатка

DEN 1080.00

Тековен

Одличен Квалитет Пониска Цена Најдобра услуга Големина : 60*60*60mm. Секое лице со различна големина на hemispheres. Dapping Блокови огледало полиран : ние сме производител на dapping блокови огледало полиран. Овие dapping блокови огледало полиран се користи со тупаници да се направи hemispheres. Шест работни површини со 21 различни големина депресии. Плаќање
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични понуди