Amlucas 50pcs/многу 2cm 0.38 g Maggot Копачка Мека Риболов Намамат Мирис Црви Сјај Shrimps Силикони Мамка Риболовни средства WE103

Amlucas 50pcs/многу 2cm 0.38 g Maggot Копачка Мека Риболов Намамат Мирис Црви Сјај Shrimps Силикони Мамка Риболовни

DEN 50.00
-44 %
DEN 89.76

Тековен


.
Спецификации :
Бренд : Amlucas
Мамка Тип : Мека Риболов Намамат
Намамат Тежина : 0.38 g/0.013 оз
Намамат Должина : 2cm/0.79 во
Бои : 4 различни бои
Целна Риба : костур,Канал сом,крап Црна,Одење сом,мандарина риба
Пакет Листата :
50 * мека намамат


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Мека Мамка
Должина:
2cm/0.79in
Тежина:
0.38g/0.013oz
боја:
4 бои
Количина:
50pcs/многу
Тип:
Силиконски Мамка
Материјал:
Гума
is_customized:
yes
Целна Риба:
костур,Канал сом,крап Црна,Одење сом,мандарина риба

Слични понуди