Накит Одлуки Алатки Тркалезна Форма Волфрам Карбид Drawplate бесплатен превозот

Накит Одлуки Алатки Тркалезна Форма Волфрам Карбид Drawplate бесплатен превозот

DEN 1058.00
-24 %
DEN 1392.00

Тековен

Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ви благодариме за разбирањето!. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачи информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Враќање
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа 's околу 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 20 до 60 дена, во зависност од дестинацијата.
Пакет
1. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испраќање назад. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
0.6kg
Производ Карактеристики:
Бренд Нови
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Метал
Компанија:
производител

Слични понуди