Бесплатен Превозот SANLY SF5015SL 12V 0.06 НА Ултра тивок овлажнител турбо компресор кулер вентилатор за ладење на Системот

Бесплатен Превозот SANLY SF5015SL 12V 0.06 НА Ултра тивок овлажнител турбо компресор кулер вентилатор за ладење

DEN 335.00
-7 %
DEN 359.52

Тековен


Бесплатен Превозот SANLY SF5015 SL 12 V 0.06 НА Ултра тивок овлажнител турбо компресор кулер вентилатор за компјутер за ладење
Опис :
Големина на : 50*15mm ( 2 завртка дупка проред 58mm)
Напон : DC 12 V
Актуелни : 0.06 На
Имајќи тип : Хидраулични имајќи
Линеарни : 2pin
Пакет се вклучени : 1x SANLY SF5015 SL 12 V 0.06 НА Ултра тивок овлажнител фан
Внимание :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус покажуваат само следење на информации во нашата земја. Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт.Ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
repairist
Линии:
2 линии
Пакет:
Yes
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Број На Модел На:
SF5015SL
is_customized:
Yes
Тип:
Радијатор
категорија:
компресор кулер фан
Бучава:
помал шум
Фан Големина:
5 инчен

Слични понуди