Бесплатен Превозот, 720pcs/Многу 4mm кристално јасна AB боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

Бесплатен Превозот, 720pcs/Многу 4mm кристално јасна AB боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

DEN 216.00
-40 %
DEN 359.52

Тековен

71 /парче
Бесплатен Превозот, 720pcs/Многу Кинески Врвен Квалитет кристално 3мм Кристал Bicone Монистра US$ 7. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.71 /парче
Бесплатен Превозот, 720pcs/Многу Кинески Врвен Квалитет аметист 3мм Кристал Bicone Монистра US$ 7.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. контактирајте со нас, ние може да ви испрати нашата Боја Шема за вашиот референца. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
Бесплатен Превозот, 288pcs/Многу Кинески Врвен Квалитет 6mm Кристал Bicone Монистра
Предмет : Кристал Bicone Монистра
Стил : #5301/#5328
Големина : 6mm
Облик : Bicone
Материјал : Кристално Стакло
Квалитет : ААА, Кинески Врвен Квалитет
Conidition : 100% Сосема Нов
Боја : повеќе од 70 видови на бои.
Враќање Постапка :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Aliexpress на Центарот;
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го има;
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издадени;
Чекор 4) Доставување на предмети на адресата која ние ви нудиме;
Чекор 5) Ние се враќа и го потврди предмети се во ред;
Чекор 6) Ние се врати на согласи на размена или 100% наплата. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· Со цел да се осигура дека вие не треба да плаќаат за Царински Давачки, ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" на помала декларирана вредност.


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Техника:
Полиран
Големина:
4mm
Број На Модел На:
5301
itme име:
Кристал Bicone Монистра
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Други Достапни Големина:
3мм,4mm, 5mm, 6mm, 8mm, итн
Достапни Бои:
73 бои, ве молиме да проверите на нашата Боја Шема
Conidition:
Со добар Квалитет и Сосема Нов
Употреба:
Додатоци за ѓердани, белегзии, прстени, обетки, итн
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm

Слични понуди