Нови и топли Бебе Туш Када Бришење Сунѓерот Twiddle Дете Мека Капе Чиста Четка Брзо Сушење Пена AC21

Нови и топли Бебе Туш Када Бришење Сунѓерот Twiddle Дете Мека Капе Чиста Четка Брзо Сушење Пена AC21

DEN 56.64

Тековен


Бебе Туш Када Бришење Сунѓерот Twiddle Дете Мека Капе Чиста Четка Брзо Сушење Пена
Карактеристики :
·100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
·Бебе Туш Када Бришење Сунѓерот Twiddle Дете Мека Капе Чиста Четка
·Брзо Сушење Нежна Пена За Чистење За Перење Капење Додаток
·Супер мек и удобен, нежно да се бебешка кожа.
Тип : Бебе Бања Сунѓери
Материјал : Хидрофилна Полиуретан
Големина(сува) : 11.5 x 10 х 4.5 cm/ 4.52" x 3.93" x 1.77" (Прибл.)
Боја : Случајни (Ние не нудиме боја избор)
Пакетот Вклучува :
1 x Сунѓерот
Answer : ___________________________ Note :
·Се должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
·Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
BLUELANS
Тип:
Топката
Материјал:
Сунѓерот
Употреба:
Санитарните
Број На Модел На:
13596
Производот:
Бања Топката/Бања Сунѓерот/Бања Цвет
Примена:
Телото

Слични понуди