Рака-насликани 3 панели модерна ѕид уметност Дрвото-наредени трага пејзаж дома декор маслото на платно романтична патот на љубителите на уметноста

Рака-насликани 3 панели модерна ѕид уметност Дрвото-наредени трага пејзаж дома декор маслото на платно романтична

DEN 959.00
-20 %
DEN 1199.04

Тековен

како што се модерна ѕидното сликарство, пејзаж платно слики, дрво ѕид слики, модерна уметничка слика, seascape слики, платно слика цвет, животински маслото на платно, модерен апстракт африка пејзаж слика зајдисонце, слики, изгрејсонце платно ѕид уметност, животински ѕид слики, секси голи масла, познатиот платно слика, апстракт платно уметност, традиционална Европската ѕид платно уметност, ѕидни слики за дневна соба декорација.
Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас.) Пакет Една ролна со цевка Материјали со Висок квалитет дебело платно и животната средина нафта за Испорака Бесплатен превозот во светот Техника 100% рака насликани маслото на платно Прилагодите Ако ви треба било Кориснички големини или слики, pls контактирајте со нас
Враќање Гарантира :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во секое време за било каква причина откако ќе го примите ќе објект. Ако имате било какви проблеми со вашиот предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.5 cm) Size1 : 20x40cmx3p (8x16inchx3p)
Size2 : 25x50cmx3p (10x20inchx3p)
Size3 : 30x60cmx3p (12x24inchx3p)
Size4 : 35x70cmx3p (14x28inchx3p) Детали
Без Рамка,само Платно
(ако сте треба рамка,pls контактирајте со нас. Само бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди позитивни повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Големина на :
(1inch=2. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-29 дена откако беше објавено.
Квалитетот Гарантира :
Секоја слика се насликани од страна на вешт уметник.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
20x40cmx3p Без Рамка, 25x50cmx3p Без Рамка, 30x60cmx3p Без Рамка, 35x70cmx3p Без Рамка
Број На Модел На:
3p27
Бренд Име:
homarlt
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични понуди