Оригиналниот Гравирање, Резба & Полирање Алатки Кореја Saeyang 45000 вртежи во минута Стандард Четка Моторни SDE-SH37LN Micromotor Handpiece САМО

Оригиналниот Гравирање, Резба & Полирање Алатки Кореја Saeyang 45000 вртежи во минута Стандард Четка Моторни

DEN 6299.00
-31 %
DEN 9128.64

Тековен

Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тоа е да се врати.
Наплата за замена барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Нашата служба за корисници тим е секогаш да работи зад сцената за да пристапите секоја ваша потреба и барање. Едноставен и лесен операција (пресврт се справи со контра-часовник мудро да ја промените bur и може лесно да се врати назад во оригиналната положба). Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот immediated кога се најде неисправни. Одговара за сите 45000 вртежи во минута четка micromotor моќ на моторот. Ако не сте оставете порака за да ни кажете кои чак совет големина сакате, ние ќе ја испрати на standle 2.cm
* Излез : наизменична СТРУЈА 0~30 V
* Collet чак 2. Ние се достапни ваша погодност за да одговори на сите прашања, дали преку е-маил или разговор во живо.
Повратни информации :
1 : ве Молиме оставете ни Пет ѕвездички Позитивни Повратни информации доколку производот е добар. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Повеќенаменски micromotor за лабораторија, накит, индустрија, убавина, хоби и така натаму.
3 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Добра работа за гравирање, полирање, сечење, мелничката, средување, мелење, кастинг габи или материјали и завршна површина. Предмети се врати без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
SDE-SH37LN
Големина:
149mm(L)*27.8mm(D)
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Пластични

Слични понуди