рачно изработени Мерилин Монро Секси Маслото на Платно модерна Апстракт масла Ѕид Уметност за Спалната соба бар дома декорација

рачно изработени Мерилин Монро Секси Маслото на Платно модерна Апстракт масла Ѕид Уметност за Спалната

DEN 734.00
-49 %
DEN 1440.00

Тековен

Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел. Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Вашето задоволство е наша извршување. Наплата 1.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена. МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
16x16, 20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 36x36
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
0140234
Бренд Име:
MYT
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Филмска Ѕвезда
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични понуди