Преносни Bluetooth Анти-Изгубени Уред Копче Објект Пет Деца Багаж Торба Трагач Пронаоѓач 2 бои bluetooth пронаоѓач аларм клучни пронаоѓач

Преносни Bluetooth Анти-Изгубени Уред Копче Објект Пет Деца Багаж Торба Трагач Пронаоѓач 2 бои bluetooth пронаоѓач

DEN 377.76

Тековен

Спецификација На Производот :
1.Bluetooth верзија : Bluetooth 4.0 Ниска Енергија
2.Компатибилен Уред : За iphone, За pad, За pad Мини, За pad Воздухот, За ipod Touch, И за Android систем.
3.Bluetooth : 4.0 Паметен телефон, Andriod 4.3 Верзија И Над Верзија
4.Работната далечина : За 25m (надворешна средина)
5.Погоден за : Паричникот, Автомобил, Дете, домашни Миленици, Перници,Куфер или Други Предмети.
6.Батерија : CR2032 Литиум Монета Батеријата
7.Време во мирување : Околу 6 Месец
8.Боја : Бело / Црна
9.Облик : Правоаголник
10.Големина : за 36mm*36mm*7mm(L*W*H)
Пакет Листата :
1 * Анти-Изгубени Уред
Answer : ___________________________ Note : Пред користење,ве молиме симнете ја Апликацијата "i Tracing" и да го прочитате упатството внимателни.
Цена наведени тука е за 1 buc само дури и насловот на сликата е 4 парчиња . Ве молиме да се забележи.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
q2
Бренд Име:
Кан.Дали
боја:
црвена, сина, жолта, сива

Слични понуди