19V 2.15 НА 40W Netbook AC Адаптер + Кабелот за напојување за Лаптоп Адаптер за Напојување За Cadernos Acer Стремат Еден AOD250-1151

19V 2.15 НА 40W Netbook AC Адаптер + Кабелот за напојување за Лаптоп Адаптер за Напојување За Cadernos Acer

DEN 540.00
-15 %
DEN 635.04

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За Acer,Универзална
Број На Модел На:
ADP-40-ТО НА
Излезна Струја:
2.15 На
На текст:
100-240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакет вклучувајќи:
Еден AC Адаптер + Една Врвца
Конектор големина:
5.5 мм*1.7 мм
Компатибилни модели:
AOD250-1151

Слични понуди