ЖЕШКА! Моден Жените Сончање Ракавици Женски Чипка Лето Пет Прст Анти-УВ Зглоб Краток Сонцето Возење Ракавица Нов Оглас UV011D

ЖЕШКА! Моден Жените Сончање Ракавици Женски Чипка Лето Пет Прст Анти-УВ Зглоб Краток Сонцето Возење Ракавица

DEN 691.00
-10 %
DEN 767.52

Тековен

Но не влијае на квалитетот на ракавица, ако умот, ве молиме да не купи.
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ние се обидуваме да се избегнат ваквите проблеми, но таквите проблеми не се квалитетни прашања 2.Нежно сунѓерот надолу надвор кожа на ракавици со ова решение.
За тешки soiling,ние препорачуваме на услугите на специјализирани кожа сува почиста.5 cm
Половина Прст Вкупна Должина : 11cm
Раката Околу : 18cm
Plam Големина : 16cm
Големина На : Слободен Големина
КАКО ДА МЕРЕЊЕ
Мерење на рака што нормално се пишуваат со околу дланка во најширока точка во инчи(со исклучок на палецот).Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. Слично на тоа, бидејќи на рачни мерења, различни мерни методи и стока која се протега степен и други причини, ќе има 1-2cm грешка. вистинската боја и слика боја можеби ќе биде малку надвор боја.Им овозможи на ракавици за да се исуши природно и не користете било каков надворешен извор на топлина како што се радијатор,фен за коса или сонцето. Ви благодариме за соработката! 2. Рокот Ако сакате да ја врати пратката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа и да се врати во рок од 7 дена.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Ако soiling е светлина и не се суши,вие може да се обидете следниве : 1.
ГРИЖА ЗА ВАШИОТ РАКАВИЦИ
1.Ракавици треба да биде сит во прв, но ќе се водат. Можете да ги примите ракавици со метални логото декорација, не можат да имаат метал логото декорација. Ова ќе ви помогне да се водат на кожа и се врати во форма на ракавици за да го профилот на рацете.Рекорд на обемот на мерење-ова ќе биде вашата ракавица големина.


Останатите карактеристики

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
UV011D
моден возрасни жени кожни ракавици:
зима жените Вистински кожни ракавици
зима жените кожни ракавици:
Солидна жените Вистински кожни ракавици
полна боја жените кожни ракавици:
моден жените Вистински кожни ракавици
моден жените кожни ракавици:
врвка за околу жените Вистински кожни ракавици
врвка за околу жените кожни ракавици:
Возрасни жени Вистински кожни ракавици
возење жените кожни ракавици:
Овча жените Вистински кожни ракавици
возрасни жени кожни ракавици:
моден зимски жените Вистински кожни ракавици
овча жените кожни ракавици:
Возење жените Вистински кожни ракавици
lambskin жените кожни ракавици:
Goatskin жените Вистински кожни ракавици
зимски возење жените кожни ракавици:
моден жените Вистински кожни ракавици

Слични понуди