Shamballa Накит Поставите Темно Зелена Кристал Вода Капка Pendant Обетки И Ѓердани За Партија 5 Групи Трговија На Големо

Shamballa Накит Поставите Темно Зелена Кристал Вода Капка Pendant Обетки И Ѓердани За Партија 5 Групи Трговија

DEN 518.00
-20 %
DEN 648.00

Тековен


Shamballa Накит Поставите Темно Зелена Кристал Вода Капка Pendant Обетки И Ѓердани За Партија 5 Групи Трговија На Големо
1). Pendant големина : 18x10mm
2). Ѓердан должина : околу 47cm
3). Боја : темно зелена
4). Количина : 5 групи
5). Материјали : глина & кристално
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки, ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
16010782
боја:
Темно Зелена
Pendant Големина:
за 18x10mm
должина на ѓердан:
За 47cm
Количина:
5pcs
Материјал:
глина & кристално
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes

Слични понуди