Чиста Свила Жените Молив Панталони Жените Секојдневен Capris Pantalon Femme Pantalones Жена Mujer Бонбони Боја Женски Дното Панталони

Чиста Свила Жените Молив Панталони Жените Секојдневен Capris Pantalon Femme Pantalones Жена Mujer Бонбони

DEN 890.00
-30 %
DEN 1272.00

Тековен


Она што е плетење свила?
Со свила состав од предиво со плетење процес да се направи ткаенина, треба да биде како што обично се носат маици како релативно мека ткаенина, свила плетени ткаенини се чувствуваат добро,флексибилни.Тоа е Влага се спречи сушењето,бидејќи хидрофилна фактор амино амин група porous дифузија.
(6)ако Врати бојата кога свила стана светла боја, го стави во чиста миење на оризова вода,се менува еднаш дневно,по три дена,бојата ќе се подобро,ако постојат потење,користете диња вода за чистење.


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
kaoteter
Материјал:
Свила
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Плетени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
JT102
Пол:
Жените

Слични понуди