Бесплатен Превозот 1pc 22mm Водоотпорен Метал Итни Притисни Копче за Префрлање Грешка Стоп Копчето Авто-заклучување Префрлате

Бесплатен Превозот 1pc 22mm Водоотпорен Метал Итни Притисни Копче за Префрлање Грешка Стоп Копчето Авто-заклучување

DEN 456.00
-7 %
DEN 489.60

Тековен


Pls Забелешка :
1. Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V
2. Ова Копче Без Светлина .
Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон ,
или ние само ви испрати 220 V. Ви благодариме многу .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
no
Број На Модел На:
22mm
Точка име :
метал копчето префрлате
Max. Тековната:
5A
Напон:
6/12/24/36/110/220V
контакт:
1 НЕМА+1 NC
Школка Материјал:
Никел позлатен месинг
Отсечени големина:
22mm
Тип на работа:
Авто-Заклучување

Слични понуди