Бесплатен превозот висока густина на Велигденски јајца моделирање полистирен styrofoam Детска градинка DIY рака занает пена rnaments глина мувла

Бесплатен превозот висока густина на Велигденски јајца моделирање полистирен styrofoam Детска градинка DIY

DEN 316.00
-0 %
DEN 316.32

Тековен


Полистирен styrofoam велигден јајца за рачно производство decoraitons
Висока густина, мазна површина за сликарство полесно.
Идеална за правење на вашиот сопствен специјална Велигденска јајце декорација рака-занает модел пополнување и свадба партија. Одличен за детска градинка рака занаети DIY


Останатите карактеристики

боја:
3cm 50pcs, 4cm 30pcs, 5cm 20pcs, 6cm 20pcs, 7cm 20pcs, 8cm 10pcs, 9cm 5pcs, 10cm 5pcs, 12 15 20 pls контакт
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
MDEG01
Предупредување:
НЕ СЕ СПОМЕНУВААТ
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Материјал:
пена
Тип:
моделирање polyestyrene styrofoam празно unpainted пена јајце

Слични понуди