Бесплатен Превозот Жените Сончање Ракавици Женски Чипка Лето Пет Прст Анти-УВ Долго Опера Сонцето Возење Ракавица Нов Оглас UV007Z

Бесплатен Превозот Жените Сончање Ракавици Женски Чипка Лето Пет Прст Анти-УВ Долго Опера Сонцето Возење Ракавица

DEN 777.00
-10 %
DEN 863.52

Тековен

Обидете се да не наситен кожа и dab го од вишокот wetness со чиста сува крпа. Слично на тоа, бидејќи на рачни мерења, различни мерни методи и стока која се протега степен и други причини, ќе има 1-2cm грешка.Како ракавици се сушење,стави ги рацете на носителите неколку пати.ве молиме погледнете ги вистински ракавици боја. Но не влијае на квалитетот на ракавица, ако умот, ве молиме да не купи.Ако сте меѓу големини,изберете помала големина.Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.Поради се земе слики на светлината проблем и различни компјутерски монитори пиксели различни.Ако одлучите да се користи заштитен кожа за чистење или клима уред,прочитајте производот instrucions внимателно,и да бидат сигурни дека производот ќе се користи е погодна за вашиот ракавица кожа. Ве молиме не го отвори спорот директно.Ако не го добиете вашиот купување на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на заштита на време за вас.Ако soiling е светлина и не се суши,вие може да се обидете следниве : 1. вистинската боја и слика боја можеби ќе биде малку надвор боја.
Детали шоу
белата боја
Розова боја
Црна боја
Беж боја
Кафе боја
СОВЕТИ :
1.Рекорд на обемот на мерење-ова ќе биде вашата ракавица големина.
За тешки soiling,ние препорачуваме на услугите на специјализирани кожа сува почиста. Ова ќе ви помогне да се водат на кожа и се врати во форма на ракавици за да го профилот на рацете.
ГРИЖА ЗА ВАШИОТ РАКАВИЦИ
1. Рокот Ако сакате да ја врати пратката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа и да се врати во рок од 7 дена.


Останатите карактеристики

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Ракавици Должина:
Операта
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
UV007Z
моден возрасни жени кожни ракавици:
зима жените Вистински кожни ракавици
зима жените кожни ракавици:
Солидна жените Вистински кожни ракавици
полна боја жените кожни ракавици:
моден жените Вистински кожни ракавици
моден жените кожни ракавици:
врвка за околу жените Вистински кожни ракавици
врвка за околу жените кожни ракавици:
Возрасни жени Вистински кожни ракавици
возење жените кожни ракавици:
Овча жените Вистински кожни ракавици
возрасни жени кожни ракавици:
моден зимски жените Вистински кожни ракавици
овча жените кожни ракавици:
Возење жените Вистински кожни ракавици
lambskin жените кожни ракавици:
Goatskin жените Вистински кожни ракавици
зимски возење жените кожни ракавици:
моден жените Вистински кожни ракавици

Слични понуди