Вистински Нов Бесплатен Превозот За HP Compaq CQ43 430 431 435 436 LVDS КАБЕЛ 350406Y00-11C-G 646842-001

Вистински Нов Бесплатен Превозот За HP Compaq CQ43 430 431 435 436 LVDS КАБЕЛ 350406Y00-11C-G 646842-001

DEN 319.00
-5 %
DEN 336.00

Тековен

&повеќето национални празници).
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.thx!)
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен Седна.
За други земји : 7-60 работни дена.^_^
ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКИ
Ако квалитетот на вашата набавка не ги исполни вашите очекувања или вашето задоволство, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на објектот,ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ги локалните обичаи, пред купување.)^_^
ИСПОРАКА
Ние можеме да брод на светот!
Сите парцели ќе бидат означени како "Подарок".^_^
инструкции : системот default кина пост ,ако сакате да го промените тоа , можете да контактирате со нас,ми даде e-mail,Вие ќе добиете одговор на прво место
НЕМОЈТЕ ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА НАШИТЕ ПАКУВАЊЕ~
Превозот Време :
За НАС/велика БРИТАНИЈА/Канада/Австралија : 7-15 дена.
Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!
Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.&повеќето национални празници.Значи,ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
TSZPY
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
CQ43 430 431 435 436
Тип:
кабел
is_customized:
Yes
Нови:
за hp

Слични понуди