(C2-041) Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маска Crossdresser Кукла Kigurumi Јапонски Аниме Улога Игра

(C2-041) Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маска Crossdresser Кукла Kigurumi

DEN 30050.00
-5 %
DEN 31631.52

Тековен


Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница :
Опис :
Аниме карактер : SI ЈУН автора продолжува да работи
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1 со Овој Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка. Тоа е целосна главата, перика е вклучена. Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница : .Ви благодарам многу за вашата помош. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : јас го прифаќам 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот. Па ние не прифаќаме раш цел. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод(3 до 5 работни денови за испорака) Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата Црвена : максимум круг низ брадата (C2-041) рачно изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маска Crossdresser Кукла Kigurumi Јапонски Аниме Улога Игра За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти поставени со цел, тоа ќе трае околу 1-2 месец да се направи .


Останатите карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Силика Гел
Знаци:
Аниме Kigurum Маска
Материјал:
Силикони

Слични понуди