Свети Михаил Њу Орлеанс Полицијата Спомен Предизвик Монета Колекција Подарок

Свети Михаил Њу Орлеанс Полицијата Спомен Предизвик Монета Колекција Подарок

DEN 50.00
-11 %
DEN 56.16

Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Светецот Михаил & Њу Орлеанс Полицијата дизајн,двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предната и задната Совршена за домашни предмети канцеларија уметност подарок Материјал : Цинк Легура Дијаметар : стан.4cm/1.57"(референца еден јуани монета дијаметар : 2.5 cm) Дебелина : стан.0.3 cm/0.12" Главна Боја : Бронзени Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Комеморативна Монета (Нема мало пакет)


Останатите карактеристики

Стил:
Американски Стил
Техника:
обложено
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Бренд Име:
OOTDTY
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
US

Слични понуди