Стигнале микробранова печка планината виткање микробранова полица печатач планината задебелување тип

Стигнале микробранова печка планината виткање микробранова полица печатач планината задебелување тип

DEN 1140.00
-5 %
DEN 1199.52

Тековен

детали за производот


Останатите карактеристики

Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
023
Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум

Слични понуди