ОЖ фанови Зима, Есен дуксери прекрасна игра лик Reaper печатење на мажите дуксери топло костими ac739

ОЖ фанови Зима, Есен дуксери прекрасна игра лик Reaper печатење на мажите дуксери топло костими ac739

DEN 1295.52

Тековен

ОЖ фанови Зима, Есен дуксери прекрасна игра лик Reaper печатење на мажите дуксери топло костими ac739
Големина на известување. Ве молиме имајте во предвид големината е врз основа на Американската/Европски големина . Па за Азија клиент ве молиме изберете помала големина од големината нормално абење. Ве молиме да земете во референтната како што е подолу
Големина на :
Забелешки : Сите големина се Мери со раце,ќе Има 2-3cm разлика.ви благодариме за вашиот разбере.Бојата што ќе се појави на вашиот монитор може да се разликува од оригиналната боја на слики поради различни monitor settings.
ДЕТАЛИ


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Јака:
Копчето До Јака
Бренд Име:
MENGHUN
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
Ac686
Тип:
Редовни
Сезоната:
Есен/Зима
Употреба:
СТРИП CON/Секојдневно носење/филм т кошула/филмски фанови
Дебелина:
Дебели
Материјал:
95% памук памук 550g
број:
ac739
Подарок за:
игра навивачите/секојдневно носење/подарок за игра навивачите
Конзола За Игри:
SFC/ Супер famicom
боја:
црна,црвена,бела,сина ,сива
Печатење:
Reaper

Слични понуди