Автомобил парфем Етерично масло чаша празна шише Автомобилски внатрешни работи Дома резерви ги красат DIY рачно изработени дијамант Автомобил-стил

Автомобил парфем Етерично масло чаша празна шише Автомобилски внатрешни работи Дома резерви ги красат DIY рачно

DEN 129.00
-10 %
DEN 143.52

Тековен


[xlmodel]-[custom]-[32118]
Ова е празен шише
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа


Останатите карактеристики

Обликот:
Цврста
Тип:
парфем шише
Име На Модел:
026
Објектот Должина:
52mm
Објектот Ширина:
40mm
Објектот Висина:
25mm
Објектот Тежина:
0.025kg
Објектот Волумен:
--
Специјални Функции:
Празно шише Pendant
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Бренд Име:
Маглива убавина
Текстурата на материјалот:
Стакло
Место на Потекло:
yiwu
Обработка на прилагодување:
No
Цел:
Декоративни виси украси
Стил:
модерна уметност
печати лого:
Не може да

Слични понуди