1914-1945 Крстот Светска Војна 1 2 Злато Позлатен Спомен Предизвик Монета Сувенири

1914-1945 Крстот Светска Војна 1 2 Злато Позлатен Спомен Предизвик Монета Сувенири

DEN 66.00
-10 %
DEN 73.44

Тековен

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1914-1945 Крстот Светска Војна 1 2 дизајн, двете страни Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предната и задната Совршена за домашни предмети канцеларија уметност подарок. Материјал : Цинк Легура Дијаметар : стан.4cm/1.57" (референца еден јуани монета дијаметар : 2.5 cm) Дебелина : стан.0.3 cm/0.12" Боја : Злато Употреба : Уметност&Колекционерски,Бизнис Подарок.Дома Декорација Подароци. Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Комеморативна Монета (Нема мало пакет)


Останатите карактеристики

Тема:
Крстот
Техника:
обложено
Година:
1920-1939
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
OOTDTY

Слични понуди