Пеперутка Кујната Кабинет Фиока Се Справува Со Антички Мебел Салон Копчиња Гроздобер Кабинет Шкафот Плакарот Фиока Вади Гардероба

Пеперутка Кујната Кабинет Фиока Се Справува Со Антички Мебел Салон Копчиња Гроздобер Кабинет Шкафот Плакарот

DEN 383.52

Тековен


Цената е за 2 парчиња .
Тип : Пеперутка Шема Кабинет Рачка
Материјал : Zince Легура
Боја : Бронзени/Бакар
Дупка Проред : Единечен Дупка/ 32-милиметри
Должина : 43mm / 80mm
Ширина : 40mm / 85mm
Висина : 15mm / 20mm
Карактеристики : Примерок и High-end Одделение Атмосфера Кабинет Рачки.


Останатите карактеристики

боја:
Моделот Бронза, Моделот Бакар, Моделот Б Бронза
Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Haporigin
Стил:
Руралните
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Пеперутка Кујната Кабинет Hanles
Теренот-ред Спецификации:
32-милиметри
Тип:
Пеперутка Шема Кабинет Рачка
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Бронза / Бакар
Дупка проред:
Една Дупка/ 32-милиметри
Погоден за:
Сите видови на Мебел
Мебел Кабинет Рачки:
Yes

Слични понуди