LED светло keychain,Пет производи Електронски смешно мачка прачки keychain,мини светилка keyring

LED светло keychain,Пет производи Електронски смешно мачка прачки keychain,мини светилка keyring

DEN 72.00
-12 %
DEN 81.60

Тековен


ПРЕВОЗОТ
Кога ќе го поставите цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање, ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Сите од нашите производи се предвидени една година гаранција за manintenance такса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1.
ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни shipmengs се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако постои било каков проблем со производот кој сте го купиле ние ќе се направи exchage или враќање на плаќање за производот,(превозот и предавање на надоместокот не е вклучен) со 60dats откако ќе comfrim дека имаме доби на стоки.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол,Сребро Позлатен
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
bluessence
Обликотшема:
Кристал Столб
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди