40/60см Малиот Принц и Лисицата Кадифен Фокс Играчка Полнети Foxes Кукла Деца Бебе Роденденски Подарок Присутни Продавница Дома Деко Triver

40/60см Малиот Принц и Лисицата Кадифен Фокс Играчка Полнети Foxes Кукла Деца Бебе Роденденски Подарок Присутни

DEN 407.52

Тековен

Име : Кадифен Фокс Кукла Играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : супер меки кадифен; Полнење : pp памук; Големина 1# : за 40cm; Големината 2# : за 60cm; 100% со добар квалитет;Брза испорака; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите. За големината : како и сите кадифен играчки е рачно изработени, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата. Внимание : обично ќе чини околу 15 до 35 дена на вашата страна испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да ве чини околу 50 дена. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Добредојдовте на Triver Играчки продавница. Ние сме професионални полнети играчки снабдувач.Ако ви е потребен висок квалитет полнети играчки,не е важно ОЕМ како ќе ја побарате или промет на големо, pls се чувствуваат слободни да контакт! Ви благодариме! Ехо


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Животни:
Foxes
Бренд Име:
Играчка Triver
Број На Модел На:
216
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Foxes
Тема:
Foxes

Слични понуди