100pcs/Многу Cabochon 13*18mm,18*25мм Антички Бронза/Gold/Сребрена/Црна Бакар Капка Уво кука studs камео,обетки поставување студ

100pcs/Многу Cabochon 13*18mm,18*25мм Антички Бронза/Gold/Сребрена/Црна Бакар Капка Уво кука studs камео,обетки

DEN 604.00
-10 %
DEN 671.52

Тековен

-9.89 /торба -12.59 /торба -14.39 /торба -53.67 /торба -22.49 /торба -13.49 /торба -7.12 /торба торба


Останатите карактеристики

Метална боја:
13x18mm Bronze100pcs, 13x18mm Злато 100pcs, 13x18m Сребро 100pcs, 13x18mmBlack 100pcs, 13x18mm Dullsilver, 13x18mRosegold 100pc, 18x25mm Бронза 100pc, 18x25mm Злато 100pcs, 18x25mm Сребро 100pc, 18x25mm Црна 100pcs, 18x25mm Dullsilver, 18x25mm Rosegold
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
Круг
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс

Слични понуди