Zilue Роденден цртан филм знаменца од Хартија Знаме партија Декорација Банер Bunting за Деца детска сина, розова девојка момче партија

Zilue Роденден цртан филм знаменца од Хартија Знаме партија Декорација Банер Bunting за Деца детска сина, розова

DEN 189.60

Тековен


Карактеристики
Материјал : Хартија картичка
Боја : 5 боја
Големина : памук
Пакување : 1pcs/opp вреќа
Тежина : 45g
Употреба : Дома декорација свадба декорација празник украси партија декорации
Забелешка : Треба купувачи направи string знамиња


Останатите карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Децата Ден
Бренд Име:
zilue
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
ZL0037
Шема:
хартија гарланд
Големина:
long 2M
Пакување:
10flag/string

Слични понуди