5pcs LED heatsink/10w/ led15w 20w 25w 30w 35W LED heatsink/95*45-100mm Фан heatsink

5pcs LED heatsink/10w/ led15w 20w 25w 30w 35W LED heatsink/95*45-100mm Фан heatsink

DEN 1718.40

Тековен

Цената што ја платиле објектот исклучува какви било царински давачки. Но ние ќе се обидеме да се намали или избегне тоа. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
КУПИ 5 PCS,Бесплатно еден heatsink
алуминиум heatsink
LED Heatsink
10 W-20 W LED heatsink
Посебно Прилагодување : Ако ви треба дополнителни прилагодување, како што се дупчење, промена на должината, anodizing, црвена игли, итн. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен за каква било штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Време на испорака од 60 дена Ние брод со : EPacket Кина Пост Воздух Mail Хонг Конг пост регистрирани Воздух Mail Хонг конг Пост Со Авион Кина Пост Воздух Mail Кина Пост Воздух Парцела Кина Пост регистрирани мали пакети Па итна. Ние брод на адреса на Aliexpress. Кога нарачка, ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме, погодно да ги собереш пакети. Меѓутоа, купувачот треба да се осигура дека вратени предмети се во нивната оригинална состојба. Вашата цел да сносите дополнителни царински давачки. Сите големи кредитни картички се прифатени од страна на БЛОК уплатата. Испорака Услуга : Продавачот Гарантира. Ви благодариме за посетата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.


Останатите карактеристики

Компатибилен ПРОЦЕСОР:
DIY
Пакет:
Yes
Бренд Име:
YONGLINLVDIANKEJI
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
95mm*45mm-100mm
Примена:
Процесор
Линии:
DIY
Фан Големина:
DIY
Бучава:
no
боја:
Бела
led топлина мијалник:
95*45-100

Слични понуди