3pcs/set Мини Писмо Број на Силиконски рачно изработени Фондан Торта Декорирање DIY Мувла Мувла 51078 Подарок

3pcs/set Мини Писмо Број на Силиконски рачно изработени Фондан Торта Декорирање DIY Мувла Мувла 51078 Подарок

DEN 177.12

Тековен


Сертификација : LFGB-SGS Материјал : 100% од храна одделение Користење sugarpaste, валани фондан, gumpaste итн Големина како фото шоу


Останатите карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
51078
тип 1:
колаче машина
тип 2:
возен pin
тип 3:
торта мазни

Слични понуди