Бесплатен превозот! 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Замена Агол Мелница Поправка на Дел Switch Род и да се Поттикнат парче за Makita 9523B 9525NB

Бесплатен превозот! 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Замена Агол Мелница Поправка на Дел Switch Род и да се Поттикнат парче

DEN 496.00
-5 %
DEN 521.76

Тековен

Замена Агол Мелница Поправка на Дел Switch Род и да се Поттикнат парче за Makita 9523 B 9525 NB, Високо-квалитетни! Бесплатен превозот!! 2 ПАРЧИЊА/БРОЈ Опис на Производот : Име на Производ : Агол Мелница Switch Род
Одговара за Makita : 9523 B 9523 NB 9525 NB Материјал : ABS Пластика Производ вклучуваат : Push Парче 2 КОМПЈУТЕРИ + Повлече Прачка 2 КОМПЈУТЕРИ
100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ!
Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
За Makita 9523B 9525NB
Производ адаптација модел:
за makita

Слични понуди