Вен Сопствен Рачно Насликани Чевли Дизајн Генијалци Gone Wild Висока Врвот Жените Платно Машки Патики Гумен Ѓон Станови Espadrilles

Вен Сопствен Рачно Насликани Чевли Дизајн Генијалци Gone Wild Висока Врвот Жените Платно Машки Патики Гумен

DEN 2427.00
-36 %
DEN 3792.00

Тековен


Вен чевли е Унисекс. Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации кој чини помалку од една минута, ако не, контактирајте со нас слободно и ние ќе reslove проблемот побрзо. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли.
Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насликани Серија Чевли
Создадена во 2010 година, Вен е продажба на платно чевли со Европските и Американските пазари за многу години, и доби едногласна пофалби од клиенти со висок квалитет и уникатност.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење. Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во понудата на платно чевли. Рачно насликани чевли се не само уметнички дела, но исто така и од практична употреба. Се нацрта скица
2. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет на.
Купувачот Читање Метод На Плаќање Данок/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.
Wenartwork продавница има тим на дизајнери за да креирате нов дизајн на чевли. Луѓето кои купиле од нас користат овие чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода;
4.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
Број На Модел На:
ws252
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Слични понуди