Жените Секси долна Облека Топла Еротски Секси Костим Училиште Cosplay Студент Custome искушението Секси Костуми Девојка ноќта на Вештерките Sleepwear

Жените Секси долна Облека Топла Еротски Секси Костим Училиште Cosplay Студент Custome искушението Секси Костуми

DEN 337.00
-5 %
DEN 354.72

Тековен

Жените Секси долна Облека Еротски Секси Костими Училиште Cosplay Студентската Униформа искушението Материјал : Памук+Полиестер Боја: Black Големина : Една Големина одговара за нормално големина S-M (вечера водат ткаенина) Референтни информации подолу : биста : 80~88cm/31.5-34.6" Должина : 67 CM/26.4"
Употреба : се Совршен подарок за дамите или вашите пријатели. Возрасна Група : Возрасни Фустан време : Посебен време со него Функција : Исклучително убава и секси Дизајн : Секси и confortable Миење : температура на водата под 40 степени страна, не се измијат, висат сува, се забранува белење. пакет : 1*Фустан+1*вратоврска Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
Artact
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Памук,Микрофибер
Број На Модел На:
EXM004
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Половина
Материјал Состав:
Чипка,Полиестер
Боја Стил:
Црна
Време:
Слатка Ноќта Времето Со Вашиот Мед
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Примена:
Најдобар подарок за Дамите
Големина:
Free size
Стил:
babydoll жешка долна облека поставите диви искушението
Пакет:
1 babydoll

Слични понуди