Змејот Меч Меч Ванг Yitao седум удари својата кариера за да ги реши споровите 2050342 воздушна одбрана негативец

Змејот Меч Меч Ванг Yitao седум удари својата кариера за да ги реши споровите 2050342 воздушна одбрана негативец

DEN 1824.00

Тековен


[ Име] Светло дрво праска меч седум меча, против негативец за решавање на спорови, може да го носи светлина култура, во раните утрински часови за да им помогне на транспорт вашата.
[size]
A : должина 12.5* ширина 3.2* дебелина 1.6 см
Б : должина 15* ширина 4.5* дебелина 1.9 cm
[материјал] Врежан махагони
[употреба] домашниот град на злото, прилагодување на аурата, просперитетна бизнис, можете да го спречите негативец, прогон, регрутира помош на другите.
[] виси, виси во канцеларија или во канцеларија фиока
Добро дрво, махагони. Тешко дрво, махагони дрво тело, мирис, златна боја, моделот на спирала во облик на озборувања. Со цел да се направи занаети, свежи и елегантна, добро да се чуе или види, куќата на злото.
Од две, тешко дрво. Feicheng иако постојат до 10 милиони mu на Taoyuan, наречен првиот светски, но на дрво е повеќегодишни видови, бавен раст, долг 50 - 60 сантиметри, да се почне кастрењето на режење и две цветни резултати за три години. Бидејќи праска фарма да бидете праска долго голема, вкусна, исхрана е на високо ниво, да ги преземе гранки, ограноци и други процеси да стане кратко, кратко, криви, што резултираше во махагони материјали е тешко да се вредност соодветно зголемување.
Три, дрво комплекс. Дрво себе е плод на дрвото, содржат висока содржина на шеќер и овошје за џвакање, за да се овозможи тоа да се направи готовиот производ по деформација, да не попуштат; да меур, врие, топло, суво и ладно повеќе од десетина процес по обработка, обработка циклус до шест месеци, дрво по стабилна пред да можат да обработка во производи.


Останатите карактеристики

моделирање:
Други
боја:
B A
НЕМА.:
Два милиони педесет илјади триста и четириесет-две

Слични понуди