YAOPEI Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Систем за Следење 53104671 Вистински ОЕМ

YAOPEI Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Систем за Следење 53104671 Вистински ОЕМ

DEN 1071.00
-17 %
DEN 1290.24

Тековен


Нови TPMS Сензор Гуми Притисок Систем за Следење 53104671 Вистински ОЕМ
Fitment За АЛФА ROMEO GIULIETTA 01/2014-12/2016 За АЛФА РОМЕО MITO 955 08/2013-12/2016 За CHRYSLER ГРАДОТ ЗЕМЈА 01/2011-12/2016 За CHRYSLER VIPER 12/2012-12/2016 За CHRYSLER ВОЈАЏЕР 01/2011-12/2016 За CITROEN го НЕМО 10/2007-12/2015 За DODGE DURANGO 01/2011-12/2016 За DODGE ГРАНД КАРАВАН 01/2011-12/2016 За DODGE ПАТУВАЊЕ JC 01/2011-12/2016 За DODGE RAM меморија СЕРИЈА DS/DJ 2010 2013 За DODGE VIPER ZD 12/2012 06/2015 За ФИАТ 500 L 312/330 05/2007 06/2016 За FIAT DOBLO 223 12/2012 12/2016 За FIAT LINEA 323 03/2007 12/2015 За FIAT QUBO 225 10/2007 12/2016 За FIAT STRADA 178 01/2012 12/2016 За JEEP GRAND CHEROKEE WK2 01/2011 12/2015 За JEEP WRANGLER JK 09/2010 12/2016 За "ОПЕЛ" ОПЕЛ КОМБО D (15") Комбо D 03/2011 12/2016
Слика Покажува на TPMS Сензор :


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Должина:
7mm
Материјал Тип:
Стандард
Објектот Ширина:
5mm
Име На Модел:
53104671
Специјални Функции:
Стандард
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Објектот Висина:
6mm
Објектот Тежина:
0.05kg
ОЕМ:
53104671
Тип:
tpms сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
Производителот Дел Број:
686696318126
Гаранција:
Yes
испорака:
брза испорака
Осветленост Дел Број:
53104671
MHZ:
433 MHz
Состојба:
Нови

Слични понуди