100pcs/многу Pinwheel Стил hairbow Dovetail-Bowknot-Шноли-Коса-Лакови-Клипови-Barrette

100pcs/многу Pinwheel Стил hairbow Dovetail-Bowknot-Шноли-Коса-Лакови-Клипови-Barrette

DEN 3876.00
-5 %
DEN 4080.00

Тековен

Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .
Б) Други земји : Depands.Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата.Објектот спецификите 100pcs/многу Pinwheel Стил hairbow Dovetail-Bowknot-Шноли-Коса-Лакови-Клипови-Barrette
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 9cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV1600896

Слични понуди