Моќта На Исклучување / Јачина На Звук Копче За Nokia Lumia 515 525 520 Nokia 8800 6288

Моќта На Исклучување / Јачина На Звук Копче За Nokia Lumia 515 525 520 Nokia 8800 6288

DEN 225.00
-20 %
DEN 280.80

Тековен

Добредојдовте на нашата продавница!
Среќна нова година! ^_^ Вашата нарачка денеска ќе се испрати во 2-3 работен ден,ви благодарам. Испраќање од страна на " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која е само песна информации во Кина , нема информации за песната во вашата земја. Откако го изберат, pls на чекање за тоа трпеливо! Ви благодариме!
Моќта На Исклучување / Јачина На Звук Копче За Nokia Lumia 515 525 520 Nokia 8800 6288
9 модели, 2 парчиња/модели, 18pcs/многу
AJ-45 60 61 65 70 92 94 95 102


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
cltgxdd
Карактеристики:
притисни
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
30days.
Број На Модел На:
pk-301-06
сертификација:
произведено во Кина

Слични понуди