2014 година НОВИ трговија на големо 5/8 '(16 mmx10yards) Полиестер Ткаени Жакард Лента сина слонови и дрвја

2014 година НОВИ трговија на големо 5/8 '(16 mmx10yards) Полиестер Ткаени Жакард Лента сина слонови и

DEN 312.00
-20 %
DEN 389.76

Тековен


Состојба : 100% сосема нов.
Ширина : 5/8" 16mm
10yards/set
Жакард Лента
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа 's својата чест и одговорност.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако сте се обиделе да пребарувате на објектот што сакате, само нас контакт и ние може да ви помогне да го најдете!


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Zerzeemooy
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
kt01004
Шема:
Животните
Тип На Производ:
жакард лента
sizie:
16mmx10yard
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
како Слика
is_customized:
Yes

Слични понуди