28*50mm жените Бела Abalone школки долго приврзоци Топла продажба Серија накит одлуки дизајн подароци на Мало и трговија на големо

28*50mm жените Бела Abalone школки долго приврзоци Топла продажба Серија накит одлуки дизајн подароци на Мало

DEN 401.00
-24 %
DEN 527.52

Тековен

ви благодариме за разбирањето!
Прстен големина референца мапа
Хривнија спецификација
Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!! Затоа што нашите производи се повеќе и повеќе, сите на производот, тежината е 30 грама, стандардот тежина со цел да се добие производ ќе преовладува.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
Транзит време е за 15-30days.


Останатите карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Јајце
Број На Модел На:
JHS229
Бренд Име:
WUBIANLU
Продажба На Чекање:
1 акции
Pendant спецификации:
28*50mm

Слични понуди