316L не ' Рѓосувачки Челик Огромен Змеј Черепот Pendant Mens Biker Рокер Панк Стил 4T034 Челик Ѓердан 24 инчи

316L не ' Рѓосувачки Челик Огромен Змеј Черепот Pendant Mens Biker Рокер Панк Стил 4T034 Челик Ѓердан 24 инчи

DEN 815.52

Тековен

Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express.0 mm :
Боја : Сребрена
Материјал : висок Квалитет на 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Должина : Околу.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.0 mm)
Тежина : Околу.4" ( 61 mm )
Тежина : Околу. 52g
=======================
Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union).)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.4" ( 61 mm )
Ширина : Прибл. 24"
Дијаметар : Прибл. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.5 mm )
316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан 5 N001 5.41 мл / 40 g
Кауција Внатрешна Големина : Прибл.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
Ставка Опис
316 L не ' Рѓосувачки челик
никогаш не дамка , ги кородираат , рѓа , оксидираат или пак црна !!
Needn не за одржување !
Кул подарок за кул човек !!
316 L не ' Рѓосувачки Челик Pendant :
Материјал : висок Квалитет на Цврсти 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Висина : Околу.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
4T034
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINSION
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
Yes

Слични понуди