Рамадан Kareem Исламот Расте Отстранлив Винил Постер на ѕид налепници Дома Декор Ѕид Decals vinilos 22x24inch

Рамадан Kareem Исламот Расте Отстранлив Винил Постер на ѕид налепници Дома Декор Ѕид Decals vinilos 22x24inch

DEN 432.00
-18 %
DEN 527.52

Тековен


Детален Опис
Ве молиме да ми кажете ја Бојата ______? (Сите Ѕид Налепници имаат 40 бои да се избере ве Молиме да ни кажете боја ви треба!)
Целокупната Димензии : 22" x 22" ( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби ) 1 инч = 2.54 см Тежина : Околу 200-400g Обичај прави : Да
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал,
плакарот, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди


Останатите карактеристики

боја:
Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Црвена(H608), Бела(H601), H604, Кафеава(H624), Портокалова(H606)
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
TX-
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични понуди