За Nokia 5 Случај 5.2 Луксузни Тешко Пластични Матирано Телефон Случај За Nokia 5 Nokia5 Глобалната Dual-ТА-1024 ТА-1053 ТА-1044 Задниот Поклопец

За Nokia 5 Случај 5.2 Луксузни Тешко Пластични Матирано Телефон Случај За Nokia 5 Nokia5 Глобалната Dual-ТА-1024

DEN 48.00
-4 %
DEN 49.92

Тековен

Добредојдовте во мојата Продавница answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", ќе биде пратена од Кина Пост,не може да биде песна откако пратката лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Post Registered Воздух Mail",и да додадете на пари за следење. 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
За Nokia 5 Случај 5.2" Луксузни Тешко Пластични Матирано Телефон Случај За Nokia 5 Nokia5 Глобалната Dual-ТА-1024 ТА-1053 ТА-1044 Задниот Капак за да се Покаже Слика


Останатите карактеристики

Материјал:
За Nokia 5
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Обичен
Карактеристики:
Матирано Тешко PC Случај
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
RIVAS
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.2
Мало Пакет:
Yes
Материјал:
Матирано Shield Тешко PC Пластика
боја:
Кралска Сина, Златна, Црна, Црвена, Виолетова, Транспарентна
дизајн:
Матирано Plian Тешко PC Случај
Стил на Дизајн :
360 степени целосна Заштитни
Тип:
Случај
Стил:
Случај, Маска, Маска Случај, Задниот Поклопец, Телефон Случај
Компатибилен Модел На Мобилен Телефон 1:
За Nokia 5 Случај
Компатибилен Модел На Мобилен Телефон 2:
За Nokia 5 Маска
Компатибилен Мобилен Телефон Модел 3:
За NOKIA 5 Покрие Случај
Компатибилен Мобилен Телефон Модел 4:
За Nokia 5 Глобалната Dual-ТА-1024 ТА-1053 ТА-1044

Слични понуди