најдобри продавачот популарен подарок електрично загревани jade перница троседот jade душек далечински контролер 50cmX150cm

најдобри продавачот популарен подарок електрично загревани jade перница троседот jade душек далечински

DEN 8592.00
-50 %
DEN 17184.00

Тековен

Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да се resol
пет било каков проблем.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната.
Jade /Турмалин/Germanite Вовед Jade е богата со трага елементи. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization. 7, Ослободување далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization 8, Преносни и издржливи.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3.
2)Поврзан на температура ontroller и греење тело откако вметната извор на енергија. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.


Останатите карактеристики

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-360
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
About 6KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
50cmX150cm

Слични понуди