High-end симулација цвет зеле трева пејзаж декоративни ракотворби симулација трева зеле трева обичај накит hairpin

High-end симулација цвет зеле трева пејзаж декоративни ракотворби симулација трева зеле трева обичај накит

DEN 314.00
-5 %
DEN 330.72

Тековен

Откако ние испрати што парцела, можете да видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услугата, само нас контакт. Ви благодариме.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена со дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите defectifve објект.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Но мора ot плати дополнителни превозот надомест.High-end симулација цвет зеле трева пејзаж декоративни ракотворби симулација трева зеле трева обичај накит hairpin 3172 Име : Симулација трева зеле Materi Size : 10 содржи еден куп на грашок, симулација, на секои шест пара листови, цената на еден пакет на цените, грав зеле должина од околу 17 cm Боја : Зелена Погоден за прикажување места : сала, трпезарија, hotel соба, den, windows, Совети : многу модерен двор симулација грав зеле трева, зелениот има уникатна уметничка и рурална атмосфера, е многу добар почеток, украси, може да се користи со различни цвеќиња, едноставна шишиња и тегли, стакло цвет приклучок, и тоа е многу добар избор.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : Ние прогласи пакет детали за опис на секој производ, ве молиме chweck во тоа.ал : високо квалитетни пластични
Поради светлината и техники на снимање, снимањето слики имаат некоја боја да се примени главно во вид.
Превозот :
Ние брод на Светот, освен APO/FPO.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.


Останатите карактеристики

Големина:
M
Тип:
Риба
Материјал:
Квалитетни пластични
Водни Украси Тип:
Растенија
Број На Модел На:
Украси & Украси 3172.3
Тежина:
0.28

Слични понуди