Трговија на големо 60PCS Шарени Сјајот Пламен Школка Камен Плоштадот Акрилик Рамен Грб Помине Уметност Rhinestones Decals Тркала DIY Совети

Трговија на големо 60PCS Шарени Сјајот Пламен Школка Камен Плоштадот Акрилик Рамен Грб Помине Уметност Rhinestones

DEN 122.00
-5 %
DEN 128.64

Тековен


Плаќање :
1) да ја прифатиме Pay Pal само.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние не може да гарантира пристигнување време.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Инструкции :
Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Италија , Бразил и руската Федерација,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела).
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
60pcs
Материјал:
Акрилик
Големина:
4*4MM
Тежина:
0.1g
Број На Модел На:
6colors
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик

Слични понуди